İlanlardan Beni Haberdar Et
Önceden belirlenmiş arama kriterlerine kullanarak kullanıcıya email ile bilgi veren bir haberleşme sistemidir. Üyelik gerektirmeyen bu sistem ile aradığınız emlak sitemize eklendiğinde mail ile bilgilendirilirsiniz. Tek yapmanız gereken arama kriterlerini girmek ve mail adresinizle arama kriterlerini kaydetmek. İstediğiniz emlak eklendiğinde mail adresinize gerekli bilgi gönderilecektir.
Seçeneklerinizi Ekleyin
Şehir Seçin
Durumunu Seçin
İlçe Seçin
Kategori Seçin
Semt Seçin
E-Posta Adresiniz


Hakkımızda, VERi EMLAK Hakkında...

Merhabalar ,
VERi EMLAK 1989 yılında kurumsal yapılaşmasını tamamlamış olup emlak sektörüne başlangıç yapmıştır.Sektördeki kalitenin söz sahibi ve en iyinin tanımı olmuştur.
İlk Ve Merkez Ofisini Alsancak ‘ta Açmış Sektörün Gelişiminde ,Büyümesinde Ve İlerlemesinde bir Pazar payına sahip olmasında katkı sağlamaya çalışmıştır.
Kurumsal Yapılaşmasına 2007’den itibaren yeni bir boyut kazandırmış, Bünyesine Kattığı Yeni Nesil Kadro İle Birikimlerini Çoğaltmış Ve İZMİR’in Bir çok Bölgesine yayılmıştır.

Seferihisar, Mithatpaşa , Karşıyaka'da birer ofislerini Hizmete açmış bir merkez bir şube üç ofis ile Her Bölgede VERi EMLAK yapılaşmasını daha ileri ve güçlü hedefimiz haline getirmiştir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede kar...devamını oku